Категорија:2011 во кошарката: Разлика помеѓу преработките

с
Бот Додава {{Ризница-врска|2010 in basketball}}
с (r2.7.1) (Бот Додава: zh:Category:2011年籃球)
с (Бот Додава {{Ризница-врска|2010 in basketball}})
{{basketballyearcat|201|1}}
{{Ризница-врска|2010 in basketball}}
 
[[Категорија:2011 во спортот|Кошарка]]
[[Категорија:Години во кошарката]]
58.155

уредувања