Категорија:Фудбалот во 1930 година: Разлика помеѓу преработките

с
Бот Додава {{Ризница-врска|1930 in association football}}
с (r2.7.1) (Бот Додава: cs:Kategorie:Fotbal v roce 1930)
с (Бот Додава {{Ризница-врска|1930 in association football}})
{{Ризница-врска|1930 in association football}}
 
[[Категорија:Години во фудбалот]]
[[Категорија:1930]]
58.155

уредувања