Категорија:Корисник uk-4: Разлика помеѓу преработките

с
r2.7.1) (Бот Додава: lmo:Categuria:User uk-4
с (r2.7.1) (Бот Додава: lmo:Categuria:User uk-4)
[[kv:Категория:User uk-4]]
[[lbe:Категория:User uk-4]]
[[la:Categoria:Usor uk-4]]
[[ltg:Kategoreja:User uk-4]]
[[la:Categoria:Usor uk-4]]
[[lv:Kategorija:User uk-4]]
[[lb:Kategorie:Benotzer uk-4]]
[[lt:Kategorija:User uk-4]]
[[li:Categorie:Gebroeker uk-4]]
[[lmo:Categuria:User uk-4]]
[[hu:Kategória:User uk-4]]
[[mdf:Категорие:User uk-4]]
86.434

уредувања