Разлика помеѓу преработките на „Годишно време“

Додадени 26 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: zh-min-nan:Kùi-chiat
с (r2.7.1) (Бот Додава: cy:Tymor)
с (r2.7.1) (Бот Додава: zh-min-nan:Kùi-chiat)
[[av:ЛъагIалил заманаби]]
[[az:İlin fəsilləri]]
[[zh-min-nan:Kùi-chiat]]
[[be:Пара года]]
[[bo:ནམ་དུས།]]
86.434

уредувања