Разлика помеѓу преработките на „Социјализам“

Додадени 26 бајти ,  пред 9 години
с
r2.6.4) (Бот Додава: kk:Социализм
с (Бот Брише: arz:اشتراكيه (deleted))
с (r2.6.4) (Бот Додава: kk:Социализм)
[[krc:Социализм]]
[[ka:სოციალიზმი]]
[[rukk:Социализм]]
[[ku:Sosyalîzm]]
[[la:Socialismus]]
[[ro:Socialism]]
[[qu:Susyalismu]]
[[ru:Социализм]]
[[rue:Соціалізм]]
[[ru:Социализм]]
[[sah:Социализм]]
[[se:Sosialisma]]
126.435

уредувања