Разлика помеѓу преработките на „1961“

Додадени 16 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.2) (Бот Додава: nds-nl:1961
с (r2.6.5) (Бот Додава: fur:1961)
с (r2.7.2) (Бот Додава: nds-nl:1961)
[[nah:1961]]
[[nl:1961]]
[[runds-nl:1961 год]]
[[new:ई सं १९६१]]
[[ja:1961年]]
[[ro:1961]]
[[qu:1961]]
[[ru:1961 год]]
[[rue:1961]]
[[ru:1961 год]]
[[sah:1961]]
[[se:1961]]