Албум во живо: Разлика помеѓу преработките

Додаден 21 бајт ,  пред 11 година
с
r2.7.1) (Бот Додава: et:Kontsertalbum
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Додава: cs:Koncertní album)
с (r2.7.1) (Бот Додава: et:Kontsertalbum)
[[da:Livealbum]]
[[de:Live-Album]]
[[et:Kontsertalbum]]
[[en:Live album]]
[[es:Álbum en directo]]
86.434

уредувања