Разлика помеѓу преработките на „1680-ти“

Додаден 11 бајт ,  пред 9 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: zh-min-nan:1680 nî-tāi Брише: zh:1680年代
с (r2.6.4) (Бот Додава: tt:1680-еллар)
с (r2.7.1) (Бот Додава: zh-min-nan:1680 nî-tāi Брише: zh:1680年代)
[[an:Anyos 1680]]
[[ast:Años 1680]]
[[zh-min-nan:1680 nî-tāi]]
[[map-bms:1680-an]]
[[be:1680-я]]
[[yo:Ẹ̀wádún 1680]]
[[zh-yue:1680年代]]
[[zh:1680年代]]
86.434

уредувања