Ихтис: Разлика помеѓу преработките

Додадени 27 бајти ,  пред 11 година
с
r2.7.1) (Бот Додава: hu:Ichthüsz (jelkép)
[проверена преработка][проверена преработка]
с (Бот Додава: ca:Ichthys)
с (r2.7.1) (Бот Додава: hu:Ichthüsz (jelkép))
[[it:Ichthys]]
[[la:Ichthys]]
[[hu:Ichthüsz (jelkép)]]
[[nl:Ichthus (symbool)]]
[[ja:イクトゥス]]
86.434

уредувања