Разлика помеѓу преработките на „Истрага на местото на злосторството: Мајами“

нема опис на уредувањето
{{Инфокутија Телевизиска емисија
| show_name = ЦСИ Мајами
| image = [[Слика:Csi275px-CSI logoMiami.jpgpng|230п]]
| caption = Лого
| format = [[Драма]] - [[Полициски процедури]]
2.930

уредувања