Анаполис (Мериленд): Разлика помеѓу преработките

Додадени 52 бајти ,  пред 11 година
с
[проверена преработка][проверена преработка]
с (Бот: козметички промени)
с (r2.7.1) (Бот Додава: be:Горад Анапалiс, Мэрыленд)
[[ast:Annapolis]]
[[zh-min-nan:Annapolis]]
[[be:Горад Анапалiс, Мэрыленд]]
[[bi:Annapolis, Maryland]]
[[bg:Анаполис (Мериленд)]]
[[ht:Anapolis (Merilann)]]
[[ku:Annapolis (Maryland)]]
[[mrj:Аннаполис (Мэриленд)]]
[[la:Annapolis]]
[[lv:Anapolisa]]
[[nn:Annapolis]]
[[oc:Annapòlis]]
[[mrj:Аннаполис (Мэриленд)]]
[[uz:Annapolis]]
[[pnb:ایناپولس]]
86.434

уредувања