Ројтерс: Разлика помеѓу преработките

Додадени 29 бајти ,  пред 11 година
с
r2.7.1) (Бот Додава: hi:रॉयटर्स
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.6.4) (Бот Додава: kk:Рейтер)
с (r2.7.1) (Бот Додава: hi:रॉयटर्स)
[[fr:Reuters]]
[[ko:로이터]]
[[hi:रॉयटर्स]]
[[id:Reuters]]
[[it:Reuters]]
86.434

уредувања