Разлика помеѓу преработките на „29“

Додадени 10 бајти ,  пред 8 години
с
r2.6.2) (Бот Додава: mg:29
с (r2.5.5) (Бот Брише: ksh:Joohr 29)
с (r2.6.2) (Бот Додава: mg:29)
[[ast:29]]
[[az:29]]
[[bjn:29]]
[[bn:২৯]]
[[bjn:29]]
[[be:29]]
[[be-x-old:29]]
[[lmo:29]]
[[hu:29]]
[[mg:29]]
[[mr:इ.स. २९]]
[[ms:29]]
2.347

уредувања