Отвори го главното мени

Промени

Додадени 12 бајти ,  пред 8 години
с
r2.6.2) (Бот Додава: mg:1539
[[lt:1539 m.]]
[[hu:1539]]
[[mg:1539]]
[[mi:1539]]
[[mr:इ.स. १५३९]]
2.347

уредувања