Разлика помеѓу преработките на „Балтичко Море“

Одземени 7 бајти ,  пред 9 години
с
r2.6.4) (Бот Менува: eu:Baltikoa
с (Бот Додава: kk:Балтық теңізі)
с (r2.6.4) (Бот Менува: eu:Baltikoa)
[[es:Mar Báltico]]
[[eo:Balta Maro]]
[[eu:Itsaso Baltikoa]]
[[fa:دریای بالتیک]]
[[hif:Baltic Sea]]
[[sw:Bahari ya Baltiki]]
[[ku:Deryaya Baltik]]
[[la:Mare Balticum]]
[[ltg:Baļtejis jiura]]
[[la:Mare Balticum]]
[[lv:Baltijas jūra]]
[[lb:Baltescht Mier]]
126.032

уредувања