Разлика помеѓу преработките на „Република“

Додадени 28 бајти ,  пред 8 години
с
r2.6.1) (Бот Додава: kk:Республика
с (r2.6.4) (Бот Додава: kbd:Республикэ)
с (r2.6.1) (Бот Додава: kk:Республика)
[[krc:Республика]]
[[ka:რესპუბლიკა]]
[[rukk:Республика]]
[[sw:Jamhuri]]
[[ht:Repiblik]]
[[ro:Republică]]
[[qu:Republika]]
[[ru:Республика]]
[[rue:Републіка]]
[[ru:Республика]]
[[sah:Республика]]
[[stq:Republik]]
1.410

уредувања