Отвори го главното мени

Промени

Нема измена во големината ,  пред 8 години
с
Бот Менува: lv:Orgāns
[[he:איבר]]
[[ht:Ògàn]]
[[lv:OrgāniOrgāns]]
[[lt:Organas]]
[[hu:Szerv]]