Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Починати во 1624 година“

с
r2.5.1) (Бот Додава: se:Category:Jápmimat 1624
с (Бот Додава: fi:Luokka:Vuonna 1624 kuolleet; козметички промени)
с (r2.5.1) (Бот Додава: se:Category:Jápmimat 1624)
[[ro:Categorie:Decese în 1624]]
[[ru:Категория:Умершие в 1624 году]]
[[se:Category:Jápmimat 1624]]
[[sk:Kategória:Úmrtia v 1624]]
[[sl:Kategorija:Umrli leta 1624]]
59.415

уредувања