Џулијан Асанж: Разлика помеѓу преработките

Додадени 23 бајти ,  пред 12 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: bcl:Julian Assange
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Додава: ku:Julian Assange)
с (r2.7.1) (Бот Додава: bcl:Julian Assange)
[[ar:جوليان أسانج]]
[[az:Culian Assanj]]
[[bcl:Julian Assange]]
[[bg:Джулиан Асандж]]
[[ca:Julian Assange]]
86.434

уредувања