Отвори го главното мени

Промени

Додадени 22 бајти ,  пред 8 години
с
r2.5.1) (Бот Додава: bg:Запетая
[[ast:Coma (puntuación)]]
[[az:Vergül]]
[[bg:Запетая]]
[[ca:Coma (puntuació)]]
[[cs:Čárka (interpunkce)]]
59.415

уредувања