Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Јазично образование“

с
r2.6.3) (Бот Додава: simple:Category:Language education
с (Бот Додава: tr:Kategori:Dil eğitimi)
с (r2.6.3) (Бот Додава: simple:Category:Language education)
[[pt:Categoria:Ensino de idiomas]]
[[ru:Категория:Обучение иностранным языкам]]
[[simple:Category:Language education]]
[[fi:Luokka:Kielenopetus]]
[[tr:Kategori:Dil eğitimi]]
58.155

уредувања