Разлика помеѓу преработките на „Луј XVI“

Додадени 26 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: be:Людовік XVI
с (r2.7.1) (Бот Додава: lv:Luijs XVI)
с (r2.7.1) (Бот Додава: be:Людовік XVI)
[[an:Loís XVI de Francia]]
[[zh-min-nan:Louis 16-sè]]
[[be:Людовік XVI]]
[[bs:Luj XVI, kralj Francuske]]
[[br:Loeiz XVI (Bro-C'hall)]]
34.422

уредувања