Хомологија (биологија): Разлика помеѓу преработките

с
r2.6.4) (Бот Менува: sv:Homologi (biologi)
Нема опис на уредувањето
с (r2.6.4) (Бот Менува: sv:Homologi (biologi))
[[simple:Orthology (language)]]
[[sr:Хомологија (биологија)]]
[[sv:Homologi (biologi)]]
[[tr:Homoloji (biyoloji)]]
[[uk:Гомологія (біологія)]]
127.116

уредувања