Адам Ламберт: Разлика помеѓу преработките

Додадени 20 бајти ,  пред 11 година
с
r2.7.1) (Бот Додава: sk:Adam Lambert
[проверена преработка][проверена преработка]
с (Бот Додава: sq:Adam Lambert)
с (r2.7.1) (Бот Додава: sk:Adam Lambert)
[[sq:Adam Lambert]]
[[simple:Adam Lambert]]
[[sk:Adam Lambert]]
[[fi:Adam Lambert]]
[[sv:Adam Lambert]]
86.434

уредувања