Категорија:Филмови: Разлика помеѓу преработките

Додадени 37 бајти ,  пред 11 година
с
r2.6.4) (Бот Додава: tt:Төркем:Фильмнар
с (r2.6.5) (Бот Додава: gv:Ronney:Scannaneyn)
с (r2.6.4) (Бот Додава: tt:Төркем:Фильмнар)
[[hu:Kategória:Filmek]]
[[mg:Sokajy:Filma]]
[[ro:Categorie:Filme]]
[[ja:Category:映画作品]]
[[nap:Categurìa:Film]]
[[pl:Kategoria:Filmy]]
[[pt:Categoria:Filmes]]
[[ro:Categorie:Filme]]
[[ru:Категория:Фильмы]]
[[sc:Categoria:Film]]
[[sv:Kategori:Filmer]]
[[kab:Taggayt:Isura]]
[[tt:Төркем:Фильмнар]]
[[tr:Kategori:Filmler]]
[[uk:Категорія:Фільми]]
127.228

уредувања