Глендејл (Аризона): Разлика помеѓу преработките

Одземени 15 бајти ,  пред 11 година
нема опис на уредувањето
с (Создадена страница со: {{Инфокутија град во САД | тип = | име = Глендејл | официјалн...)
 
Нема опис на уредувањето
| печат-големина =
| печат-врска =
| локација = Аризона
| лок-големина =
| лок-коментар =