Разлика помеѓу преработките на „Клермон-Феран“

Додадени 4 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.1) (Бот Менува: oc:Clarmont d'Auvèrnhe
с (r2.6.4) (Бот Додава: pms:Clermont-Ferrand)
с (r2.7.1) (Бот Менува: oc:Clarmont d'Auvèrnhe)
[[hu:Clermont-Ferrand]]
[[mr:क्लेरमाँ-फेराँ]]
[[ro:Clermont-Ferrand]]
[[nl:Clermont-Ferrand]]
[[ja:クレルモン=フェラン]]
[[no:Clermont-Ferrand]]
[[nn:Clermont-Ferrand]]
[[oc:Clarmont-Ferrand d'Auvèrnhe]]
[[pms:Clermont-Ferrand]]
[[pl:Clermont-Ferrand]]
[[pt:Clermont-Ferrand]]
[[ro:Clermont-Ferrand]]
[[ru:Клермон-Ферран]]
[[scn:Clermont-Ferrand]]
24.517

уредувања