Разлика помеѓу преработките на „Западна Европа“

Нема измена во големината ,  пред 9 години
с
r2.7.1) (Бот Менува: pt:Europa Ocidental
с (Бот Менува: pt:Europa ocidental)
с (r2.7.1) (Бот Менува: pt:Europa Ocidental)
[[pnb:لہندا یورپ]]
[[pl:Europa Zachodnia]]
[[pt:Europa ocidentalOcidental]]
[[ro:Europa de Vest]]
[[ru:Западная Европа]]
24.517

уредувања