Разлика помеѓу преработките на „Нишапур“

Додадени 16 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: sq:Nishapur
с (r2.7.1) (Бот Додава: el, fa, ga, simple, sl Менува: ka)
с (r2.7.1) (Бот Додава: sq:Nishapur)
[[ro:Neyshabur]]
[[ru:Нишапур]]
[[sq:Nishapur]]
[[simple:Nishapur]]
[[sl:Najšabur]]
86.434

уредувања