Разлика помеѓу преработките на „Фондација Викимедија“

с
r2.6.4) (Бот Менува: uk:Фонд Вікімедіа
с (r2.6.4) (Бот Менува: uk:Фонд Вікімедіа)
[[ast:Fundación Wikimedia]]
[[az:Vikimediya]]
[[bjn:Wikimedia Foundation]]
[[bn:উইকিমিডিয়া ফাউন্ডেশন]]
[[bjn:Wikimedia Foundation]]
[[zh-min-nan:Wikimedia]]
[[map-bms:Wikimedia Foundation]]
[[ro:Wikimedia]]
[[qu:Wikimedia]]
[[ru:Фонд Викимедиа]]
[[rue:Фонд Вікімедія]]
[[ru:Фонд Викимедиа]]
[[sah:Wikimedia]]
[[sco:Wikimedia]]
[[th:วิกิมีเดีย]]
[[tr:Wikimedia]]
[[uk:Фонд Вікімедіа]]
[[ug:ۋىكىپېدىيە ۋەخپى]]
[[vec:Wikimedia Foundation]]
126.033

уредувања