Државна химна: Разлика помеѓу преработките

Додадени 23 бајти ,  пред 11 година
с
Бот Додава: se:Našunallávlla
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.5.2) (Бот Менува: es:Himno nacional)
с (Бот Додава: se:Našunallávlla)
[[qu:Llaqta taki]]
[[ru:Государственный гимн]]
[[se:Našunallávlla]]
[[sco:Naitional anthem]]
[[stq:Nationoalhymne]]
6.057

уредувања