1007: Разлика помеѓу преработките

Одземени 16 бајти ,  пред 15 години
с
Бот Мења: mr:इ.स. १००७
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додаје: pi:१००७)
с (Бот Мења: mr:इ.स. १००७)
[[lt:XI amžiaus 1-as dešimtmetis#1007]]
[[map-bms:1007]]
[[mr:.स. १००७]]
[[ms:1007]]
[[nah:1007]]
[[ro:1007]]
[[ru:1007 год]]
[[ru-sib:1007]]
[[scn:1007]]
[[sk:1007]]
46.384

уредувања