Бела боја: Разлика помеѓу преработките

Додадени 23 бајти ,  пред 12 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: sa:श्वेत
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Додава: jv:Putih)
с (r2.7.1) (Бот Додава: sa:श्वेत)
[[qu:Yuraq]]
[[ru:Белый цвет]]
[[sa:श्वेत]]
[[sq:Ngjyra e bardhë]]
[[simple:White]]
86.434

уредувања