Разлика помеѓу преработките на „Википедија:Решавање на спорови“

с
r2.6.4) (Бот Додава: is:Wikipedia:Deilumál
с (r2.6.4) (Бот Додава: is:Wikipedia:Deilumál)
[[hr:Wikipedija:Rješavanje prijepora]]
[[id:Wikipedia:Penyelesaian perselisihan]]
[[is:Wikipedia:Deilumál]]
[[it:Wikipedia:Risoluzione dei conflitti]]
[[ka:ვიკიპედია:კონფლიქტების გადაჭრა]]
4.126

уредувања