Патмос: Разлика помеѓу преработките

Одземен 1 бајт ,  пред 11 година
с
r2.6.4) (Бот Менува: it:Patmo
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.5.2) (Бот Менува: nn:Pátmos)
с (r2.6.4) (Бот Менува: it:Patmo)
[[hr:Patmos]]
[[id:Patmos]]
[[it:PatmosPatmo]]
[[he:פטמוס]]
[[la:Patmos]]
127.214

уредувања