Мазендеран: Разлика помеѓу преработките

Додадени 46 бајти ,  пред 12 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: ckb:پارێزگای مازەندەران
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с r2.6.4) (Бот Додава: be-x-old:Мазандаран
с r2.7.1) (Бот Додава: ckb:پارێزگای مازەندەران
Ред 140:
[[ru:Мазендеран]]
[[simple:Mazandaran Province]]
[[ckb:پارێزگای مازەندەران]]
[[sh:Provincija Mazandaran]]
[[fi:Māzandarān]]
5.104

уредувања