Нџамена: Разлика помеѓу преработките

Додадени 17 бајти ,  пред 11 година
с
r2.6.5) (Бот Додава: so:N'Djamena
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Додава: fy:N'Djamena)
с (r2.6.5) (Бот Додава: so:N'Djamena)
[[simple:N'Djamena]]
[[sk:N'Djamena]]
[[so:N'Djamena]]
[[sr:Нџамена]]
[[fi:N'Djamena]]
4.013

уредувања