Разлика помеѓу преработките на „Карл Линеј“

Додадени 23 бајти ,  пред 10 години
с
Бот Додава: ln:Carl von Linné
с (Бот Додава: rue:Карл Лінней)
с (Бот Додава: ln:Carl von Linné)
[[lb:Carl von Linné]]
[[lt:Carl von Linné]]
[[ln:Carl von Linné]]
[[lmo:Carl von Linné]]
[[hu:Carl von Linné]]
[[ro:Carl Linné]]
[[qu:Carl von Linné]]
[[ru:Линней, Карл]]
[[rue:Карл Лінней]]
[[ru:Линней, Карл]]
[[sah:Карл Линней]]
[[sco:Carolus Linnaeus]]