Медицина: Разлика помеѓу преработките

Додадени 14 бајти ,  пред 11 година
с
r2.6.5) (Бот Додава: hif:Dawai
[проверена преработка][проверена преработка]
с (Бот Менува: ps:درملګري)
с (r2.6.5) (Бот Додава: hif:Dawai)
[[eu:Medikuntza]]
[[fa:پزشکی]]
[[hif:Dawai]]
[[fr:Médecine]]
[[fy:Genêskunde]]
[[ro:Medicină]]
[[qu:Hampi yachay]]
[[ru:Медицина]]
[[rue:Медіціна]]
[[ru:Медицина]]
[[sah:Медицина]]
[[sa:आयुर्विज्ञान]]
4.506

уредувања