Разлика помеѓу преработките на „Северна Ирска“

Нема измена во големината ,  пред 9 години
с
r2.6.4) (Бот Менува: so:Waqooyiga Ayrland
с (r2.6.4) (Бот Додава: tet:Irlanda Norte)
с (r2.6.4) (Бот Менува: so:Waqooyiga Ayrland)
[[sk:Severné Írsko]]
[[sl:Severna Irska]]
[[so:Waqooyiga ayrlandAyrland]]
[[sr:Северна Ирска]]
[[sh:Sjeverna Irska]]
58.155

уредувања