Разлика помеѓу преработките на „Волфганг Амадеус Моцарт“

с
r2.7.1) (Бот Додава: map-bms:Wolfgang Amadeus Mozart
с (r2.7.1) (Бот Менува: mhr:Моцарт, Вольфганг Амадей)
с (r2.7.1) (Бот Додава: map-bms:Wolfgang Amadeus Mozart)
[[bn:ভোল্‌ফগাংক্‌ আমাডেয়ুস মোৎসার্ট]]
[[zh-min-nan:Wolfgang Amadeus Mozart]]
[[map-bms:Wolfgang Amadeus Mozart]]
[[ba:Вольфганг Амадей Моцарт]]
[[be:Вольфганг Амадэй Моцарт]]
[[ro:Wolfgang Amadeus Mozart]]
[[qu:Wolfgang Amadeus Mozart]]
[[ru:Моцарт, Вольфганг Амадей]]
[[rue:Вольфґанґ Амадей Моцарт]]
[[ru:Моцарт, Вольфганг Амадей]]
[[sah:Моцарт Вольфганг Амадей]]
[[se:Wolfgang Amadeus Mozart]]
2.892

уредувања