Разлика помеѓу преработките на „1978“

Одземени 12 бајти ,  пред 9 години
с
r2.6.4) (Бот Брише: tt:1978
с (r2.6.4) (Бот Додава: fiu-vro:1978)
с (r2.6.4) (Бот Брише: tt:1978)
[[ro:1978]]
[[qu:1978]]
[[ru:1978 год]]
[[rue:1978]]
[[ru:1978 год]]
[[sah:1978]]
[[se:1978]]
[[tl:1978]]
[[ta:1978]]
[[tt:1978]]
[[te:1978]]
[[tet:1978]]
126.283

уредувања