Разлика помеѓу преработките на „Идеологија“

Додадени 27 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: mzn:ایدئولوژی
с (r2.7.1) (Бот Додава: rue:Ідеолоґія)
с (r2.7.1) (Бот Додава: mzn:ایدئولوژی)
[[mt:Ideoloġija]]
[[arz:ايديولوجيا]]
[[mzn:ایدئولوژی]]
[[ms:Ideologi]]
[[my:ဒဿန]]
[[pt:Ideologia]]
[[ro:Ideologie]]
[[ru:Идеология]]
[[rue:Ідеолоґія]]
[[ru:Идеология]]
[[sah:Идеология]]
[[sq:Ideologjia]]
2.892

уредувања