Разлика помеѓу преработките на „29“

Одземени 17 бајти ,  пред 9 години
с
r2.5.5) (Бот Брише: ksh:Joohr 29
с (Бот Додава: bjn:29)
с (r2.5.5) (Бот Брише: ksh:Joohr 29)
[[ast:29]]
[[az:29]]
[[bjn:29]]
[[bn:২৯]]
[[be:29]]
[[pt:29]]
[[ty:29]]
[[ksh:Joohr 29]]
[[ro:29]]
[[qu:29]]
[[yo:29]]
[[zh:29年]]
[[bjn:29]]
43.100

уредувања