Отвори го главното мени

Промени

Одземен 21 бајт ,  пред 8 години
с
r2.7.1) (Бот Брише: ksh:17. Oktoober
[[pnt:17 Τρυγομηνά]]
[[pt:17 de outubro]]
[[ksh:17. Oktoober]]
[[ro:17 octombrie]]
[[qu:17 ñiqin kantaray killapi]]
24.517

уредувања