Евроазија: Разлика помеѓу преработките

Нема измена во големината ,  пред 12 години
с
Бот Менува: tt:Ауразия
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Додава: sco:Eurasie)
с (Бот Менува: tt:Ауразия)
[[sv:Eurasien]]
[[ta:யூரேசியா]]
[[tt:АвразияАуразия]]
[[th:ทวีปยูเรเชีย]]
[[tg:Евросиё]]
8.502

уредувања