Разлика помеѓу преработките на „Република“

Додадени 18 бајти ,  пред 9 години
с
r2.4.6) (Бот Додава: ln:Republíki
с (Бот Додава: rue:Републіка)
с (r2.4.6) (Бот Додава: ln:Republíki)
[[lt:Respublika]]
[[li:Rippebliek]]
[[ln:Republíki]]
[[hu:Köztársaság]]
[[mg:Repoblika]]
[[qu:Republika]]
[[ru:Республика]]
[[rue:Републіка]]
[[sah:Республика]]
[[stq:Republik]]
[[bat-smg:Respoblėka]]
[[zh:共和制]]
[[rue:Републіка]]
109.264

уредувања