Разлика помеѓу преработките на „Филологија“

Додадени 32 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: be-x-old:Філялёгія
с (r2.5.2) (Бот Додава: be:Філалогія)
с (r2.7.1) (Бот Додава: be-x-old:Філялёгія)
[[bn:সাংস্কৃতিক ভাষাতত্ত্ব]]
[[be:Філалогія]]
[[be-x-old:Філялёгія]]
[[bs:Filologija]]
[[bg:Филология]]
24.517

уредувања