Отвори го главното мени

Промени

Додадени 39 бајти ,  пред 8 години
с
r2.6.4) (Бот Додава: ky:Курт-кумурскалар
[[jv:Srangga]]
[[ka:მწერები]]
[[ky:Курт-кумурскалар]]
[[sw:Wadudu]]
[[ht:Ensèk]]
125.536

уредувања