Центромер: Разлика помеѓу преработките

Додадени 30 бајти ,  пред 12 години
с
r2.6.4) (Бот Додава: hak:Chho̍k-sṳ̂-lia̍p
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с Бот Додава: hr:Centromere
с r2.6.4) (Бот Додава: hak:Chho̍k-sṳ̂-lia̍p
Ред 34:
[[fa:میان‌پار]]
[[fr:Centromère]]
[[hak:Chho̍k-sṳ̂-lia̍p]]
[[hr:Centromere]]
[[it:Centromero]]
127.533

уредувања